ul. Przejazdowa 21,, 05-800 Pruszków, Polska

tel. + 48 22 444 75 00, fax +48 22 444 75 01, +48 22 444 75 02

e-mail: info@gtv.com.pl lub handlowy@gtv.com.pl

www.gtv.com.pl

www.systemyprzesuwne.com.pl

O nas

100% polskiego kapitału

GTV to międzynarodowy dystrybutor akcesoriów meblowych i oświetlenia, działający na kilkudziesięciu rynkach świata, m.in. w Anglii, Rosji, Hiszpanii, Holandii, Islandii, Danii, Chorwacji, a nawet w Syrii i Nowej Zelandii. To nowoczesna i profesjonalnie zarządzana firma – zaufany partner biznesowy dla kontrahentów na całym świecie – i jednocześnie jedna z najprężniej rozwijających się krajowych firm, w 100% z polskim kapitałem.

 

Siedziba GTV to nowoczesne, w pełni zinformatyzowane centrum logistyczne, mieszczące się 25 km od centrum Warszawy. Na jego terenie znajduje się firmowy, czterokondygnacyjny biurowiec oraz dwa magazyny mieszczące 20 000 europalet o powierzchni 13 000 metrów kwadratowych, z wydzielonymi składami celnymi.

 

GTV to gwarancja stocku towarowego. Własne centrum logistyczne zapewnia całkowitą niezależność w kształtowaniu polityki sprzedażowo-produktowej. Pewność terminowych dostaw gwarantuje z kolei współpraca GTV wyłącznie z uznanymi światowymi firmami transportowo-logistycznymi. GTV jest w stanie dostarczyć każdy produkt, w dowolne miejsce na świecie.

 

Prowadząc spójną, przemyślaną i długofalową strategię rozwoju, GTV zapewnia także całkowitą stabilność biznesową, odporną na zmiany gospodarcze i niezależną od uwarunkowań ekonomicznych branży.

Previous post Festool Polska Sp. z o.o.
Next post Tendo Jarosław Nawrot Sp. j. Meble biurowe Gdańsk