Artvinyl-Pol Sp. z o.o.

ul. Długa 16, 34-130 Kalwaria Zebrzydowska

tel: +48 33 87 09 714 ,fax: +48 33 87 63 695

e-mail: biuro@artvinyl.eu , wireli@artvinyl.eu , orders@artvinyl.eu

www.artvinyl.eu

www.alucube.eu

www.wireli.eu

 

ARTVINYL-POL Sp. z o.o. jest dystrybutorem komponentów i akcesoriów do produkcji mebli. Zasięg działania firmy oprócz Polski obejmuje kraje Unii Europejskiej oraz Ukrainę, Rosję, Serbię i Mołdawię.

Nasza firma od 10 lat specjalizuje się w importowaniu folii PCV i PET 3D, których kolekcja w tej chwili liczy ponad 150 dekorów. Podążając za potrzebami rynku i współpracując ze swoimi klientami Artvinyl-Pol z powodzeniem realizuje zamówienia nawet najbardziej wymagających odbiorców. Oprócz tradycyjnych folii w ofercie posiadamy kolekcję folii dekoracyjnych Decoleather, którą cechuje nowoczesne wzornictwo i elegancja, folie te mogą być stosowane na fronty meblowe, drzwi jak również jako elementy wystroju pomieszczeń.

Ofertę firmy uzupełniają maszyny stolarskie: prasy próżniowo-membranowe do nakładania folii PCV i PET, które podsiadają możliwość zastosowania membrany do przyklejania oklein naturalnych, jak i modyfikowanych oraz górnowrzecionowe frezarki CNC ze sterowaniem cyfrowym. Maszyny składające się na naszą ofertę to produkty ukraińskiego producenta firmy Artel. Każdy model posiada wymagane na europejskim rynku certyfikaty i jest objęty serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym prowadzonym przez pracowników naszej firmy.

Kolejną grupę produktów oferowanych naszym klientom stanowią płyty mineralno-akrylowe Reston. ARTVINYL-POL jest wyłącznym dystrybutorem tej marki i posiada szeroką gamę kolorystyczną do wyboru przez klienta. Nasze płyty należą do popularnej grupy materiałów typu SOLID SURFACE, które służą do produkcji blatów, lad sklepowych, recepcji, parapetów itp.

Alu Cube to nowe, modułowe rozwiązanie z profili aluminiowych do projektowania szafek, regałów i stolików. Specjalnie zaprojektowane łączniki pozwalają tworzyć proste rozwiązania, jak i rozbudowane konstrukcje.

Każdy klient może stworzyć mebel własnego projektu, dopasowany do swoich potrzeb.

Projekt można wykonać na naszej stronie za pomocą specjalnie przygotowanego programu, w którym każdy klient dobiera potrzebne mu wymiary, sposób mocowania oraz wypełnienie poszczególnych półek. Na stronie od razu udostępniona jest wizualizacja 3D wraz z wyceną projektu.

System ALU CUBE wykonywany jest z profili aluminiowych o wymiarach 20 x 20 mm w kolorze czarnym matowym, a łączony jest złączkami w takim samym kolorze.

Dostępne wypełnienia półek to malowane szkło lub płyty meblowe w różnych kolorach.


Stoliki mocowane są na nóżkach z regulacją wysokości, natomiast półki do zawieszania mogą być nawiercone w kształcie „fasolki” lub do montażu na kołkach rozporowych.

Klient może zamówić szafki z wizualizacji pochodzącej z naszej strony internetowej lub dostarczyć rysunek swojego projektu do indywidualnej wyceny. Klient składający zamówienie rejestruje się na naszej stronie, wykonuje projekt i otrzymuje potwierdzenie przyjęcia do realizacji. Ostateczna akceptacja wizualizacji bryły jest konieczna ponieważ późniejsze wprowadzanie zmian może nie być możliwe ze względów technicznych.

Alu Cube doskonale sprawdza się w nowoczesnych wnętrzach i posiada ogromne możliwości zastosowania. Z Alu Cube można tworzyć półki, regały, szafki, stoliki i elementy dekoracyjne. Sprawdzi się zarówno w salonie, kuchni, łazience, jak i w przestrzeni biurowej.

Firma nasza prowadzi również dystrybucję akcesoriów meblowych dwóch wiodących na rynku marek: WIRELI i INOXA. Pierwsza z nich to akcesoria do wyposażenia kuchni i garderoby. Czeski producent i dystrybutor WIRELI to dobrze znana na Polskim rynku firma, którą wyróżnia szeroka gama produktów oraz wysoka jakość komponentów. INOXA natomiast to włoski producent wyposażenia mebli kuchennych, którego cechuje nowoczesny design oraz zastosowanie w swoich produktach prowadnic czołowych producentów takich jak Grass, Hettich, czy Salice.
Stałe poszerzanie oferty pozwala nam podążać za najnowszymi trendami i potrzebami rynku. Staramy się uczestniczyć w najważniejszych wydarzeniach branżowych w kraju i za granicą. Z wydarzeniami, w których bierzemy udział można zapoznać się w zakładce: Aktualności***

Previous post TECH-FA-MILER Firma Urządzeń Technicznych
Next post AMIX® sp. j.