BOLIVAR Producent Mebli Tapicerowanych

Opatów  ul Poznańska 98 , 63-645 Łęka Opatowska

tel. 62 79 122 20, e-mail: info@bolivarpolska.pl

www.bolivarpolska.pl


O Nas

Firma Bolivar jest zlokalizowana  w Opatowie (gm  łęka opatowska) w Wielkopolsce ,blisko  drogi ekspresowej  S-8 i planowanej  S-11. Firma jest położona w połowie  drogi między lotniskami Wrocław i Katowice.

W obszarze kępińskiego zagłębia meblowego działamy od trzydziestu lat, jednak pod aktualną nazwą działamy od 15 lat.

Z wybornym wzornictwem w klasycznym typie jak i nowoczesnymi projektami  w przystępnych cenach, jesteśmy w stanie  konkurować w obszarze mebli komfortowych i luksusowych dla każdego. Meble naszej produkcji można znaleźć w domach , projektach deweloperskich jak i w całej gamie innych sektorów.

Nasze bieżące kierunki exportowe to przede wszystkim Anglia, Francja i Irlandia, ale  gwałtownie zwiększamy udział także w innych rynkach, głównie Niemcy i Niderlandy.

Nasz zespół sprzedaży jest zdeterminowany by oferować wspa niałą opiekę klienta, wspartą przez informacje pochodzące z produkcji i prosto od pracownika. Nasz zespół chętnie udzieli wyczerpującej odpowiedzi na każde zapytanie  obszarze zainteresowania  klienta.

Nasza kolekcja

Wszystkie nasze meble są wytwarzane ręcznie przez wykwalifikowanych tapicerów. Nasze wzory  są ciągle świeże ale też ciągle ewoluują. Nasz asortyment zawiera meble interesujące dla każdej branży – od hoteli, restauracji, lotnisk, do luksusowych rezydencji.

Poprzez stworzenie przestrzeni życiowej ze specjalnym dodatkiem naszych mebli, możesz mieć pewność uzyskania stylu i komfortu do zapewnienia perfekcyjnej strefy relaksu z odrobiną przepychu.

Previous post Deta Polska Sp. z o.o.
Next post Kremer Sp. j.