Mroczeń 203, 63-604 Baranów

tel. + 48 600 700 400 , e-mail: ilona.wolna@eltap.com

www.eltap.pl


O firmie

Fabryka mebli tapicerowanych ELTAP powstała w 1993 roku. Jej założycielem jest Leszek Dworak, który wraz w małżonką prowadził firmę do 2020 roku – od tego czasu firma zmieniła status prawny na ELTAP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. do której dołączył syn. Firma na przestrzeni lat, na skutek rozwoju, zyskała miano znanej i cenionej marki na rynku polskim oraz międzynarodowym. Przedsiębiorstwo posiada 29-letnie doświadczenie, które poparte pasją i zamiłowaniem do meblarstwa sprawia, że produkowane meble zaspokajają gusta nawet najbardziej wymagających Klientów. Dziś firma ELTAP to przedsiębiorstwo, które specjalizuje się w produkcji narożnikówboxspringówsoffoteliłóżekmateracypuf i wielu innych produktów. Zatrudniamy ponad 180 pracowników, a w związku z naszym rozwojem ciągle poszukujemy nowych. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą z wykwalifikowaną załogą specjalistów, która dokłada wszelkich starań, aby nasze meble zapewniały komfortowy odpoczynek i zadawalały gusta Klientów w całej Europie.

Współpracujemy z dużymi przedsiębiorstwami, ale też cenimy sobie relacje z niewielkimi, polskimi firmami. Posiadamy umiejętności dostosowania się do aktualnych potrzeb rynku oraz ciągle zmieniających się trendów. To pozwala nam poszerzać grono zadowolonych kontrahentów. Ciągle się rozwijamy, a wszelkie informacje dotyczące naszej firmy zebraliśmy w zakładce ELTAP  w liczbach. Swoje doświadczenie wykorzystujemy nie tylko na własne potrzeby, ale z przyjemnością na naszym blogu dzielimy się wiedzą. W dziale aktualności znajdą Państwo bieżące informacje dotyczące działalności firmy. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy FAQ, czyli odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Wierzymy, że dzięki temu pomożemy Państwu podjęciu odpowiedniej decyzji.

Wybierając nasze produkty, decydują się Państwo na ponadczasowe meble, które zachowają trwałość na długie lata. Tylko takie meble pozwolą stworzyć idealne wnętrze, dopasowane do Państwa potrzeb.

 

Wysoka jakość mebli

W Państwa ręce oddajemy produkty, które są zarówno piękne, trwałe jak i funkcjonalne. Na te wszystkie cechy składa się wysoka jakość produkcji. Od samego początku kierujemy się najnowszymi, światowymi trendami w meblarstwie, ciekawym wzornictwem, a przede wszystkim oczekiwaniami naszych Klientów. Posiadamy duży wybór materiałów obiciowych, skór ekologicznych, materiałów wykończeniowych (drewno, metal), które pozwolą dopasować meble do każdej aranżacji. Wierzymy, że to właśnie wnętrza domów mogą wiele powiedzieć o ich gospodarzach. Preferowane kolory, użyte materiały, a także wygląd oraz kształt mebla mogą odzwierciedlać poczucie estetyki i osobowość właścicieli. W dużej mierze to właśnie one budują atmosferę mieszkania. Ofertę naszego sklepu przygotowaliśmy tak, aby była ona atrakcyjna dla wielbicieli każdego stylu, zarówno dla klasycznego wystroju, jak i nowoczesnych rozwiązań. Dbamy nie tylko o komfort naszych Klientów, ale także o środowisko naturalne.

 

Produkowane meble tapicerowane ELTAP to produkty powstałe z najwyższej jakości materiałów z zastosowaniem nowoczesnych technologii.

Produkty dostępne w całej Europie

W ciągu 29 lat swojej działalności fabryka mebli tapicerowanych ELTAP zaprosiła do grona swoich odbiorców kilka tysięcy firm, prowadząc sprzedaż do na poziomie 70 tys. sztuk mebli rocznie w 200 salonach w całej Europie. Meble ELTAP sprzedawane są w kilkunastu miastach w Polsce w najbardziej znanych sieciach handlowych i cenionych salonach meblowych. Jednak znaczną część stanowi eksport. Produkty naszej firmy obecne są również na najważniejszych rynkach zagranicznych, w takich krajach jak: Estonia, Litwa, Niemcy, Słowacja, Czechy, Węgry, Francja, Holandia, Norwegia, Łotwa, Rosja, Belgia, Dania, Rumunia, Wielka Brytania, Chorwacja, Hiszpania, Grecja, Włochy, Finlandia, Szwecja, Słowenia, Irlandia, Szwajcaria oraz Bułgaria.

Wszystkie prezentowane w katalogu naszych produktów meble są nowe i posiadają gwarancję producenta. Mamy nadzieję, że dzięki pasji oraz doświadczeniu nasza firma ciągle będzie się rozwijać z każdą kolejną realizacją. Staramy się utrzymać szeroki wybór asortymentu, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Nasze meble zadowolą wszystkich, którzy poszukują funkcjonalnych mebli, o ciekawym wzornictwie i zróżnicowanym wachlarzu cenowym. Dzięki temu nasze produkty są nie tylko źródłem inspiracji, ale również synonimem przyjaznej i godnej zaufania marki.

Previous post Forest Sp. z o. o.
Next post Meble kuchenne Poznań PPHU Meblart Beata Jędrzejczak