94-007 Łódź ul. Maratońska 104A

tel. 42 639 52 64, 42 639 52 65, fax 42 639 52 66, e-mail: info@essentracomponents.pl

www.essentracomponents.plO nas

Nasza wyjątkowość polega na łączeniu wiedzy specjalistycznej i elastyczności producenta z usługami i zasięgiem dystrybutora.

Essentra Components jest globalnym liderem na rynku komponentów z tworzyw sztucznych produkowanych metodą wtryskową i zanurzeniową oraz wyrobów metalowych. Od ponad 65 lat produkujemy niezbędne komponenty na potrzeby wielu różnych branż i do różnych zastosowań.

Naszym najważniejszym priorytetem jest ułatwianie życia naszym klientom. To dlatego działamy w 29 krajach na 4 kontynentach. Zapewniamy bezproblemową obsługę przy każdym zamówieniu dzięki 14 zakładom produkcyjnym, 34 centrom dystrybucyjnym oraz 40 ośrodkom handlowo-obsługowym.

Mamy ponad 45 000 części standardowych i jeden z najbogatszych na świecie asortymentów, z którego wszystkie produkty dostępne są do natychmiastowej wysyłki i szybkiej dostawy.

Gama naszych produktów obejmuje zaślepki i zatyczki, produkty do organizacji okablowania, zabezpieczenia rur, gałki, pokrętła, klamki, uchwyty, systemy zamknięć, dystanse do płytek PCB itp.

Dla klientów projektujących prototypy oferujemy darmowe próbki i pliki CAD naszych części standardowych. W przypadku projektów na zamówienie jesteśmy w stanie opracowywać i wytwarzać rozwiązania z myślą o potrzebach naszych klientów, co obejmuje prototypowanie i druk 3D.

Dlaczego warto wybrać Essentra Components?

Od ponad 65 lat wykazujemy się naszą wiedzą specjalistyczną jako producent.

Nasze komponenty można znaleźć w praktycznie każdym rozwiązaniu przemysłowym. Każdego dnia stawiamy czoła wyzwaniom naszych klientów z takich branż, jak produkcja urządzeń, motoryzacja, elektronika przemysłowa, produkcja przemysłowa, urządzenia medyczne, energia odnawialna, maszyny produkcyjne, budownictwo i rolnictwo. Ponadto dzięki szerokiej gamie produktów jesteśmy w stanie wspierać wiele rozwijających się branż.

W wyjątkowy sposób łączymy wiedzę fachową i elastyczność producenta z jakością usług i zasięgiem dystrybutora. Oznacza to, że jesteśmy w stanie zapewnić wsparcie przy Twoim projekcie, niezależnie od tego, czego potrzebujesz i na kiedy tego potrzebujesz.

Bezproblemowa obsługa z myślą o Tobie

Jesteśmy dumni z naszych bezproblemowych i kompleksowych usług. Wszystkie nasze działania ukierunkowane są na dostarczanie rozwiązań dla naszych klientów.

W Essentra Components nasze wykwalifikowane zespoły ds. Obsługi klienta ciężko pracują, aby ułatwić Ci znalezienie odpowiednich komponentów do danego projektu.

Obejrzyj nasz film w serwisie YouTubie w języku angielskim, aby dowiedzieć się, w jaki możemy pomóc, oferując bezproblemową obsługę oraz:

  • Aktualne informacje na temat produktów i dystrybucji
  • Wiedzę specjalistyczną na temat produktów do różnych branż i zastosowań
  • Obsługę opartą na rozwiązaniach przy wsparciu specjalistycznej platformy
Previous post ABR Andrzej Rożnowski
Next post PIANOTEX Czesław Machaj