Brody 691, 34-130 Kalwaria Zebrzydowska

tel. 33 876 62 51, 33 876 42 95 tel. GSM 602 15 42 91, 604 23 79 09, e-mail: biuro@okleinyfilipiak.pl

www.okleinyfilipiak.plO firmie

Mamy ogromny zaszczyt i przyjemność zaprezentować Państwu naszą firmę oraz jej asortyment. Firma DĄB powstała w 1980 r. co świadczy o jej długoletniej tradycji i doświadczeniu.

Początkowo firma zajmowała się produkcją oklein, obłogów i tartacznictwem gatunków europejskich. Jednak wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów poszerzyliśmy swoją działalność. Obecnie jesteśmy producentem oklein,
obłogów oraz tarcicy z gatunków europejskich, a także importerem oklein, obłogów, tarcicy egzotycznej, jak również oklein rekonstruowanych.

Naszym celem jest nieustanny rozwój i satysfakcja klientów, dlatego na bieżąco uzupełniamy ofertę o nowe atrakcyjne produkty. Będąc dostawcą dla wielu producentów mebli, drzwi i elementów wyposażenia, staramy się szukać rozwiązań spełniających indywidualne potrzeby odbiorców, pomóc w kreowaniu trendów tak, aby ich wyroby wyróżniały się na tle konkurencji.

Ponadto jesteśmy przedstwicielem firmy zajmującej się produkcją oklein i sklejek. W naszej ofercie znajdziecie Państwo kilkadziesiąt fornirów pochodzących z Afryki, Azji, Ameryki Południowej i Północnej oraz Europy. Firma DĄB oferuje: okleiny naturalne europejskie, egzotyczne, rekonstruowane, ekskluzywne, sklejki, płyty okleinowane. Na życzenie klienta sprowadzamy każdy rodzaj okleiny. Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na każde Państwa pytanie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i odwiedzenia naszej firmy.

Previous post CDO Centrum Drewna i Oklein Sp. z o.o.
Next post MARKETSTOLARSKI.PL Sklep internetowy akcesoria meblowe