Adamówek 37A, 95-035 Ozorków

tel. 42 714 09 00, fax 42 714 09 99, e-mail: info@interprint.pl

www.interprint.comINTERPRINT to międzynarodowa grupa przedsiębiorstw zajmująca się projektowaniem i produkcją dekorów na papierze oraz folii dekoracyjnej finish. W 2019 roku INTERPRINT stał się częścią Grupy TOPPAN, która jest wiodącym światowym dostawcą zintegrowanych rozwiązań w dziedzinie druku. Ugruntowana nazwa marki INTERPRINT służy dziś jako platforma dla aktywności Grupy TOPPAN w zakresie druku dekoracyjnego poza Japonią.

Firma INTERPRINT powstała w 1969 roku, a jej główna siedziba znajduje się w miejscowości Arnsberg w Niemczech. Obecnie posiada osiem fabryk: w Niemczech, Stanach Zjednoczonych, Polsce, Malezji, Chinach, Rosji oraz Brazylii. Polski oddział przedsiębiorstwa ulokowany jest w Ozorkowie w województwie łódzkim, na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Stale inwestując w rozwój i doskonalenie jakości produktów, zapewnia również solidne wsparcie dla regionu.

Firma bacznie obserwuje zmiany zachodzące w designie, dzięki czemu meble i inne produkty stworzone na bazie dekorów INTERPRINT pozostają zgodne z obowiązującymi trendami. Proponowane dekory zdobią powierzchnie płyt drewnopochodnych, które z powodzeniem znajdują zastosowanie w meblarstwie, wykończeniu podłóg, a także w dekoracji wnętrz. INTERPRINT oferuje dekory inspirowane drewnem i kamieniem oraz szeroką gamę dekorów kreatywnych. Wszystkie powstają z największą dbałością o szczegóły, a ich charakterystyczną cechą jest autentyczność, jeśli chodzi o odwzorowanie materiałów.

Previous post Hettich Polska Sp. z o.o.
Next post SPARTA sp. z o.o.