Kamieniarstwo WAWRZYNIAK

62-095 Murowana Goślina ul. Poznańska 36

tel. 61 812 23 73, 601 71 20 62, e-mail: biuro@wawrzyniak.com.pl

www.wawrzyniak.com.pl

Naszą Pasją Jest KAMIEŃ


Naturalne Piękno Kamienia to jest to co nas inspiruje do codziennej ciężkiej pracy z tym wspaniałym ale jakże trudnym w obróbce materiałem. Dzięki doświadczeniu, które gromadzimy od 1973 roku. Możemy przystępować do realizacji projektów nawet najbardziej wymagających klientów. Stałe zatrudnienie na poziomie 15 osób sprawia że posiadamy duże moce przerobowe.

Połączenie wykwalifikowanych pracowników wraz z ciągłym wdrażaniem nowinek technologicznych, umożliwia nam bycie nie tylko wykonawcą ale partnerem w procesie przygotowawczym projektu. Firma działa na terenie Całej Polski lecz w Poznaniu w Wielkopolsce wykonuje większość prac, jednocześnie współpracuje z liczną grupą Studii Kuchennych w Gorzowie Wielkopolskim, Bydgoszczy, Zielonej Górze, Lesznie, Szczecinie gdzie dostarcza blaty kuchenne.

Kamień Naturalny i Kamień Techniczny oraz Sieki Kwarcowe i Spieki Ceramiczne idealnie nadaje się na wykonanie wszelakich powierzchni płaskich roboczych, mowa tu o blatach kuchennych oraz blatach łazienkowych. Dzięki swoim nie typowym walorom estetycznym oraz właściwościach mechaniczno – chemicznych można osiągnąć niesamowity efekty wizualny połączony z funkcjonalnością. Przy wykonywaniu blatów z kamienia naturalnego należy ZAWSZE dokonać impregnacji stosownym preparatem.

 

NATURALNIE PIĘKNE WNĘTRZA

 

Previous post Lambud Sp. z o.o. Sp. k.
Next post CHOBOT Sp. z o.o. Fabryka Wnętrz