47-400 Racibórz ul. Kościuszki 33

tel./fax +48 32 453 24 85, 32 453 24 86, 32 453 03 64, 32 453 03 65, fax +48 32 451 36 41, e-mail: info@karen.info.pl

www.karen.info.plMarka KAREN jest rozpoznawana w Polsce oraz w wielu krajach Europy. Fundamentami naszej oferty są system dostaw oparty na idei just in time oraz najwyższa jakość oferowanych produktów, wsparta elastycznością w realizowaniu nawet bardzo nietypowych zamówień.
Nasz ciągły rozwój jest naszą najlepszą wizytówką.

Nasza firma funkcjonuje w branży meblarskiej już ponad 20 lat. Razem z naszymi partnerami, producentami mebli tapicerowanych i materacy, przeszliśmy przez szereg zawirowań na rynku. Zawsze przyświecał nam jeden cel, wspierać naszych klientów w poprawie ich efektywności, aby móc rozwijać się razem z nimi. Wieloletnia współpraca z setkami firm, jest najlepszą rekomendacją naszej filozofii wzajemnych relacji biznesowych. Jesteśmy dumni z powierzonego nam zaufania i jesteśmy gotowi zrobić wszystko żeby go nie zawieść.

Wyrazem naszych dążeń do poprawy obsługi naszych klientów i jednym z fundamentów naszej firmy, jest system dostaw oparty na idei just in time. Opracowaliśmy go, aby chociaż częściowo odciążyć naszych klientów od problemów związanych z logistyką zaopatrzenia

Drugim fundamentem jest najwyższa jakość oferowanych produktów, wsparta elastycznością w realizowaniu nawet bardzo nietypowych zamówień. Staramy się sprostać oczekiwaniom naszych klientów, zamiast próbować dopasować ich do nas.

Od wielu lat jesteśmy również obecni poza granicami Polski. Nasza marka jest rozpoznawana w wielu krajach Europy.

Nasz ciągły rozwój jest nasza najlepszą wizytówką.

Uczestniczymy w wielu branżowych imprezach targowych, starając się przybliżyć naszym partnerom oferowane produkty jak i misję firmy. Nasze starania zostały dostrzeżone na jednej z edycji targów „FURNICA”. Kapituła konkursu ACANTUS AUREUS wyróżniła medalem wspólną wystawę firm KAREN Sp.j. i KAREN-PIANKI. Swoją decyzję jury konkursu uzasadniła:

„W Konkursie Acanthus Aureus oceniany jest nie tylko projekt stoiska, ale także jego dopasowanie do realizacji strategii marketingowej firmy. Stoisko powinno sprzyjać realizacji celów marketingowych i ułatwiać kontakty z klientami. Kapituła Konkursu ACANTHUS AUREUS pod przewodnictwem prof. Henryka Mruka wyróżniła firmy: KAREN Sp. j. oraz KAREN-PIANKI”

WYROBY DLA PRZEMYSŁU MEBLARSKIEGO

Previous post Karen-Pianki Zakład Produkcyjny
Next post Forum II Sp. z o.o. Hurtownia płyt i akcesoriów do produkcji mebli