Jasin ul. Wrzesińska 183, 62-020 Swarzędz

tel. 61 818 63 76, fax 61 818 63 77, e-mail: office@peka.pl

www.peka.pl


NASZE PUBLIKACJE >>


O firmie

Firma funkcjonuje na rynku polskim od 1996 roku. Naszym celem jest kompleksowe zaopatrzenie firm działających w branży meblarskiej w najwyższej jakości wyposażenie do szafek kuchennych, łazienkowych i garderobianych.

POZNAJ NAS OGLĄDAJĄC FILM

Marka Peka jest synonimem wysokiej jakości i wyszukanego wzornictwa. Spółka zajmuje wiodącą pozycję na rynku szwajcarskim i sprzedaje swoje produkty w ponad pięćdziesięciu krajach na całym świecie. Jest jednym z pionierów w dziedzinie wyciągów wysokich, systemów podblatowych, rozwiązań do szafek narożnych oraz koszy na śmieci. Systemy Peka służą użytkownikom przez wiele lat.

STAWIAMY NA FUNKCJONALNOŚĆ

_____________________________________________

Pasjonują nas wygodne i praktyczne wnętrza

NASZ ZESPÓŁ

Funkcjonujemy na rynku krajowym od 1996 roku. Przez te lata udowodniliśmy naszym klientom, że dobra organizacja to nasz atut.

PARTNERZY

Wprowadziliśmy do oferty produkty renomowanych zachodnioeuropejskich firm. Wszystkie produkty dotyczą tego samego segmentu mebli. Są one kompatybilne, idealnie się doposażają. W jednej kuchni może się znaleźć system narożny Magic-Corner, produkowany przez szwajcarską firmę Peka oraz wysokie cargo Tandem, wytwarzane przez niemiecką firmę Kesseböhmer. Świetnym uzupełnieniem kuchni jest doposażenie szuflad w maty i wkłady na sztućce firmy Agoform oraz kosze na śmieci firmy Wesco. W naszej ofercie znajdują się również systemy mocowania drzwi drewnianych stosowane przede wszystkim w garderobach i szafach wolnostojących szwajcarskiej firmy Hawa.

Dodatkowo meble w kuchni mogą być wykończone uchwytami czy elementami oświetlenia Led produkowanymi przez niemiecką firmę Schüco. Staranny dobór partnerów, z którymi współpracujemy, pozwala nam oferować urozmaicony asortyment, dający wymierny efekt w zaprojektowanym wnętrzu.

Jakość

Stale śledzimy najnowsze trendy i dostosowujemy do nich wzornictwo. Linie systemów, które oferujemy, są doskonale zharmonizowane z nowoczesnymi meblami kuchennymi. Troszczymy się o każdy detal, a zachowanie najwyższej jakości wykonania to nasz absolutny priorytet. Nasze produkty są trwałe i niezawodne, co potwierdzają nie tylko usatysfakcjonowani użytkownicy, ale również liczne certyfikaty. Zaspokajamy najwyższe wymagania co do jakości, funkcjonalności i trwałości rozwiązań do urządzania ergonomicznych wnętrz.

Komfort

Systemy, które oferujemy, służą wygodzie domowników i ułatwiają codzienną pracę w kuchni. Pomagają optymalnie urządzić i zagospodarować wnętrza mebli, zwłaszcza szafek. Dzięki uporządkowanej przestrzeni wewnątrz szafek cały dom zyskuje na funkcjonalności, a jego mieszkańcy cieszą się wygodą użytkowania. Nasze rozwiązania w szczególności podnoszą komfort pracy w kuchni. Ergonomia w kuchni jest dla nas najważniejsza.

Innowacyjność

Bezustannie pracujemy nad udoskonaleniem istniejących systemów o nowe funkcjonalności, aby były jeszcze bardziej ergonomiczne i lepiej służyły naszym klientom. Rozwiązania, które oferujemy, są bardzo dobrze przemyślane, uniwersalne i zapewniają optymalne wykorzystanie przestrzeni.

ZAPRASZAMY DO NASZYCH SALONÓW FIRMOWYCH

Showroomy Peka stworzyliśmy, po to aby maksymalnie ułatwić naszym klientom wybór i pracę nawet nad najbardziej wymagającymi projektami. Pokazujemy w nich ergonomiczne i nowoczesne rozwiązania, które służą wygodzie domowników. Na miejscu można dotknąć, sprawdzić działanie i dowiedzieć się więcej na temat technicznych szczegółów urządzeń.
Serdecznie zapraszamy do salonów pokazowych.

Z przyjemnością porozmawiamy o Waszym wymarzonym wnętrzu i pokażemy jak je urządzić, aby cieszyło wszystkich domowników i tworzyło przyjemną, rodzinną atmosferę.

CH Panorama
Al. Wincentego Witosa 31, lok. 11, 00-710 Warszawa
Godziny otwarcia:
pn-pt 10:00 – 19:00
Budynek Altus
ul. Legionów 112 lok. 8, 81-429 Gdynia
Godziny otwarcia:
pn-pt 10:00 – 19:00
sob 10:00 – 14:00
Previous post Fabryka Pił i Narzędzi WAPIENICA Sp. z o.o.
Next post AMIX® Sp. Komandytowa