62-600 Koło ul. Norton 1

tel. 63 261 71 00, e-mail: info.kolo@saint-gobain.com

www.saint-gobain-abrasives.com/pl-pl

www.nortonabrasives.com/pl-pl

www.nortonclipper.pl

www.fareclapolska.plSaint-Gobain HPM Polska posiada w portfolio marki, które pozwolą Ci na realizację wszystkich operacji związanych z cięciem, szlifowaniem, polerowaniem.

Linia Profile marki Farecla to starannie dobrany wybór mleczek, past polerskich i wosków, które służą do trwałej poprawy stanu wielu twardych i miękkich powłok stosowanych na rynkach przemysłowych m.in. do polerowania lakierowanych frontów meblowych. Ofertę uzupełniają akcesoria i maszyny polerskie.

Więcej na stronie www.fareclapolska.pl


NORTON CLIPPER oferuje szeroką gamę tarcz, brzeszczotów i otwornic przeznaczonych do cięcia drewna i materiałów drewnopochodnych, kompozytów, forniru, laminatów, aluminium i materiałów łączonych.

Dzięki zgormadzonej ponad stuletniej wiedzy i doświadczeniu w produkcji pasów ściernych oraz innych narzędzi ściernych do obróbki drewna, wiemy wiele na temat wymagań i wyzwań Klientów. To pozwoliło nam na stworzenie gamy narzędzi do drewna.

4 zastosowania, 4 serie – kolekcja Norton Clipper do drewna została specjalnie opracowana z myślą o profesjonalistach. Ofertę uzupełniają dwie wydajne elektryczne piły ukosowe CWM 216 i CWM 254.

Więcej informacji na stronie www.nortonclipper.pl

Previous post Hurtmar Hurtownia Artykułów Tapicerskich
Next post CDO Centrum Drewna i Oklein Sp. z o.o.