34-100 Wadowice ul. Józefa Putka 9

tel. 512 750000, e-mail: biuro@strefacnc.pl

www.strefacnc.pl

Strefa CNC – sprzedaż maszyny używanych grupy HOMAG

Firma strefa CNC powstała w 2011 roku z inicjatywy dwóch przedsiębiorców współpracujących z marką HOMAG w zakresie sprzedaży nowych maszyn tej grupy. Dawid Towarnicki i Hubert Brejtfus wyszli z inicjatywą wykupu maszyn używanych od swoich klientów, którzy planowali wymieniać maszyny na nowe. Tak narodziła się idea wykupu używanych maszyn, renowacji oraz dalszej odsprzedaży maszyn używanych.

Strefa CNC powstała w odpowiedzi na potrzeby klientów, którzy poszukiwali maszyn do obróbki drewna, ale ich możliwości finansowe stawiały ich przed wyborem – zakupić tańszą maszynę do obróbki drewna mniej popularnej marki, czy też zdecydować się na zakup profesjonalnej maszyny z górnej półki marki HOMAG, ale używanej?

Głęboko wierzymy i przekonujemy naszych klientów, że naprawdę warto zdecydować się na zakup używanej maszyny od producenta oferującego najlepsze rozwiązania na rynku. Maszyny które oferujemy klientowi przechodzą kompletny remont, w związku z tym klient decydując się na zakup używanej maszyny otrzymuje produkt doprowadzony do stanu praktycznie takiego w jakim znajduje się nowa maszyna, w cenie najczęściej o połowę niższej niż maszyna nowa.

Wszelkie działania naszej marki opierają się na głębokiej współpracy z grupą HOMAG Polska. Remontując maszynę i oddając ją do sprzedaży dokładamy wszelkich starań aby przywrócić jej jakość jaką charakteryzują się nowe maszyny. W tym celu korzystamy ze współpracy z technikami grupy HOMAG Polska, którzy odpowiadają za renowację maszyny. Wszelkie części i podzespoły, które wymieniamy w maszynie na nowe również są częściami wyprodukowanymi przez grupę HOMAG. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować klientom najwyższą jakość produktów.

Co o marce Strefa CNC i jej idei mówią założyciele?

Hubert Brejtfus:

Strefa CNC koncentruje się na maszynach używanych grupy HOMAG, podnoszeniu ich wartości użytkowej i ponownym wprowadzaniu na rynek. Dla klienta jest to podwójna korzyść, gdyż w dogodnym dla niego momencie może wymienić maszynę, inwestując przy tym w nowszą technologię. Podmieniamy maszyny w tym samym dniu dzięki czemu nasz Klient utrzymuje ciągłość pracy. Dla nas oznacza to dwie możliwości sprzedaży – z jednej strony we współpracy z grupą Homag oferujemy produkt nowy, z drugiej strony oddajemy do użytku wyremontowaną maszynę używaną, która przez długi czas posłuży kolejnemu klientowi. Jest to w pewnym sensie nowoczesny recykling, ponieważ każda wyremontowana maszyna to około 2 tony odpadów mniej

Dawid Towarnicki:

Profil działalności Strefy CNC daje możliwość dostępu do maszyn grupy HOMAG również klientom z mniejszym budżetem, jest również odpowiedzią na problem zbyt długiego czasu oczekiwania na nową maszynę. Wprowadzanie na rynek wyremontowanych maszyn używanych grupy Homag pozwala na skrócenie tego czasu o połowę. Taki model działania daje wszystkim klientom szansę na poznanie marki, co może ułatwić podjęcie decyzji o zainwestowaniu w nowe rozwiązania z oferty Homag w przyszłości.

Previous post Render Technology
Next post Hurtownia skór i stelaży – Mabor Sp. j.