ul. Babińskiego 34, 30-393 Kraków

tel. +48 12 262 30 83, +48 606 444 307

e-mail: biuro@domebli.com.pl

www.domebli.com.pl

Firma Biuro Handlowe Pernak Maria rozpoczęła swoją działalność w maju 2001 roku. Od tego czasu dostarczamy nasze produkty producentom mebli, wyposażenia wnętrz, stolarki budowlanej i klientom indywidualnym. Wykorzystując wiedzę i doświadczenie, zdobyte wcześniej w pracy z okleinami naturalnymi, staramy się spełniać wszystkie życzenia naszych Klientów.

Najważniejszy nasz produkt to fornir naturalny. Jako element natury, jest szlachetny, pełen życia i niepowtarzalny. Jego wyjątkowość sprawia, że staramy się, aby do Państwa trafiały okleiny najbardziej wyszukane, wyselekcjonowane i te zgodne z Państwa oczekiwaniami.  W naszym składzie posiadamy gatunki europejskie, amerykańskie, afrykańskie, a także te pozyskiwane z drewna odległej Amazonii, Indonezji czy Australii.

Polecamy Państwu także wyjątkowe okleiny modyfikowane, cieszące się obecnie dużą popularnością. Mają one szerokie zastosowanie w przemyśle meblarskim i wyposażeniowym, dzięki swojej powtarzalności i łatwej obróbce. Niektóre powierzchnie mebli czy elementów wyposażenia wymagają trwałego wykończenia. Do tego służą laminaty naturalne, które również posiadamy na składzie.

Uzupełnieniem oferty są obrzeża naturalne, obłogi i niektóre materiały szlifierskie.

Myślę, że wszystkie te produkty zainspirują do nowych wyzwań i pozwolą Państwu wybrać to, co najlepsze.

Zapraszamy do współpracy!

Maria Pernak

Zachęcam do zapoznania się z ofertą lakierów, tarcicy i sklejki na stronie www.fornirline.pl