15-545 Białystok ul.Ciołkowskiego 24/4

tel. 533 333 145 , 533 333 146, e-mail: biuro@inizio.pl

www.inizio.pl

O firmie

Inizio to polska firma, która powstała w 2013 roku. W ofercie posiadamy artykuły wysokiej jakości, światowych marek takich jak GRASS, HRANIPEX, GTV, STARAX, DEERFOS, ASTRA.

W naszej firmie zapewniamy klientom najwyższą jakość usług oraz bazujące na wieloletnim doświadczeniu fachowe doradztwo w zakresie wzornictwa, technologii oraz materiałów  używanych do produkcji mebli.

Dynamiczny rozwój naszej firmy zawdzięczamy indywidualnemu podejściu do każdego klienta, profesjonalnemu serwisowi i rzetelności.

Systematycznie wzbogacamy naszą ofertę o kolejne nowości ,czyniąc ją jeszcze bardziej atrakcyjną i różnorodną..

 

AKCESORIA MEBLOWE INIZIO

Nawet najpiękniejsze wnętrze, śledzące bieżące trendy w aranżacji domu, na nic się nie zda, jeżeli poszczególne elementy wyposażenia nie będą odpowiednio funkcjonalne. A co to może zagwarantować? Takie akcesoria meblowe, jak zawiasy, zamki, systemy szuflad, prowadnice, mocowania czy nawet wyposażenie szafek i garderoby. To wszystko może zapewnić Państwu nasz asortyment, w którym znajdziecie wszystko, co niezbędne do swojego domu.

Jeżeli każdego dnia muszą zmagać się Państwo z niedomkniętymi drzwiczkami czy unikacie niektórych szafek ze względu na hałas, jaki wydają przy domykaniu, zdecydowanie warto sprawdzić nasze zamki i zawiasy do mebli. Po wymianie akcesoriów problemy znikną, a otwieranie i zamykanie będzie równie płynne, co ciche.

Na uwagę zasługują nie tylko zawiasy czy zamki meblowe, ale również takie dodatkowe akcesoria, jak segregatory do śmieci. Udostępniamy modele do zabudowy, które umożliwią Państwu łatwe sortowanie odpadów, jednocześnie nie zajmując pojemnikami dodatkowego miejsca w domu. Polecamy także wyposażenie garderoby, które pozwoli lepiej zorganizować elementy odzieży, unikając chaosu czy ich łatwego gniecenia.

To tylko niewielka część tego, co mamy do zaoferowania – zachęcamy do sprawdzenia naszego całego asortymentu. Warto również porozmawiać z naszym zespołem, ponieważ chętnie doradzimy Państwu, jak wzbogacić dom o proste, acz funkcjonalne rozwiązania.