ul. Odolanowska 60, 63-400 Ostrów Wielkopolski

tel. 62 737 51 3,1fax: 62 737 51 21, e-mail: intar@intar.pl

www.intar.pl

Oddziały:

Nowy Dwór 1F, 56-500 Syców

tel. 62 786 83 03, email: sycow@intar.pl

46-380 Dobrodzień – Błachów ul. Opolska 36a

tel. 34 351 52 10, e-mail: dobrodzien@intar.pl

31-983 Kraków ul. Igołomska 8B

tel. 12 258 36 00, e-mail: krakow@intar.pl

51-166 Wrocław ul. Bolesława Krzywoustego 74

tel. 71 358 37 20, e-mail: wroclaw@intar.pl

62-800 Kalisz ul. Wrocławska 48

tel. 62 760 58 00, e-mail: kalisz@intar.pl

O firmie

Intar to firma handlowo-usługowa, będąca liderem w dystrybucji materiałów do produkcji mebli. Szeroka oferta asortymentowa
i usługowa kierowana jest zarówno do zakładów meblarskich, jak i do klientów indywidualnych.

Oddziały Intar ->>

Firma powstała w 1992 roku i zatrudnia obecnie ponad 300 osób w 8 oddziałach: Ostrów Wielkopolski (siedziba firmy), Syców, Kępno, Dobrodzień, Kraków, Wrocław, Olsztyn i Kalisz.

Oferta płyt drewnopochodnych Intar ->>

Intar jest największym partnerem handlowym światowego lidera w produkcji płyt drewnopochodnych dla meblarstwa i budownictwa – Grupy Kronospan.

W bogatej ofercie Intaru znajdują się między innymi: płyty wiórowe surowe, melaminowane i okleinowane, płyty MDF surowe i melaminowane, płyty HDF surowe i lakierowane, płyty OSB, płyty pilśniowe surowe i lakierowane, sklejki, płyty stolarskie i blaty robocze.

Łączna powierzchnia magazynowa 24.000 m2 pozwala na utrzymywanie odpowiednich zapasów towarów i właściwą gospodarkę magazynową, dzięki czemu firma gwarantuje w każdym z oddziałów szybki serwis oraz profesjonalną obsługę.

Usługi oferowane przez Intar ->>

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów Intar świadczy we wszystkich swoich oddziałach usługi docinania na wymiar płyt drewnopochodnych oraz okleinowania ich wąskich płaszczyzn obrzeżami PCV i ABS.

Na szczególną uwagę zasługują usługi związane z wycinaniem, frezowaniem i wierceniem elementów na centrum numerycznym (CNC) w Ostrowie Wielkopolskim, Sycowie i Olsztynie.

Oferta okuć i akcesoriów meblowych Intar ->>

Uzupełnieniem kompleksowej oferty Intaru dla zakładów meblarskich i klientów indywidualnych jest szeroki wybór okuć i akcesoriów meblowych renomowanych firm.

Oferta podłóg i drzwi Intar ->>

W swoim oddziałach w Ostrowie Wielkopolskim i Kaliszu Intar oferuje również bogaty asortyment paneli podłogowych i drzwi.

Atutem firmy jest salon renomowanych podłóg Krono Original, oferujący profesjonalną obsługę każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. W bogatej ofercie salonu znajdują się panele podłogowe marki Krono Original.

Intar jest także Autoryzowanym Dealerem najlepszych producentów drzwi: Porta, DRE i innych.
Firma zapewnia profesjonalny montaż paneli podłogowych oraz drzwi na terenie południowej Wielkopolski.

Usługi transportowe Intar ->>

W celu zagwarantowania klientom kompleksowej, szybkiej i profesjonalnej obsługi Intar zapewnia swoim klientom transport zakupionych towarów przy użyciu własnej floty samochodowej. Firma oferuje również usługi transportowe.