Adamówek 37A, 95-035 Ozorków

tel. 42 714 09 00, fax 42 714 09 99

e-mail: info@interprint.pl

www.interprint.com

 

O firmie

Pod nazwą Interprint kryje się działająca na arenie międzynarodowej grupa przedsiębiorstw, zajmująca się projektowaniem i produkcją zgodnych z obowiązującymi trendami dekorów na papierze dekoracyjnym i folii finish, z których później powstają meble.  Główna siedziba znajduje się w miejscowości Arnsberg w Niemczech, gdzie firma powstała w 1969 roku.


Interprint posiada na świecie siedem fabryk produkcyjnych z własnymi działami sprzedaży i serwisem. Ponadto za pośrednictwem Przedstawicieli Handlowych Interprint obecny jest na wszystkich kontynentach. Polska siedziba przedsiębiorstwa ulokowana jest w Ozorkowie, na terenie województwa łódzkiego.

Produkty:
•    Folia Finish spełnia te same wysokie standardy designu i jakości co nasze papiery dekoracyjne. Jak wszystkie dekory również folie będą drukowane przy pomocy cylindrów grawerowanych laserowo.
Zapewnia to wyrazistość, bogactwo kontrastów i barw, jak również efekty trójwymiarowe zadruku.
Zastosowanie grawiury laserowej jest dla naszych klientów gwarancją sukcesu – jakość optyczna jest przecież najbardziej ceniona przez konsumentów.
•    Druk cyfrowy- wysoka jakoś technologii druku cyfrowego i szybka obróbka projektu.
•    Papier dekoracyjny- główny element powierzchni drewnopodobnych, z których powstają meble pokojowe, kuchenne, łazienkowe czy podłogi laminowane.