87-200 Wąbrzeźno – Katarzynki 1

tel/fax + 48 56 687 59 00,

e-mail: poczta@katarzynki.pl

www.katarzynki.pl

Zakład w Ostaszewie
Ostaszewo 57i, 87-148 Łysomice

tel. / fax + 48 56 64 05 500

O Firmie

Halina Błażejewicz Katarzynki jako kilkuosobowa firma rodzinna rozpoczęła swoją działalność w 1989 roku wtryskową produkcją tworzyw sztucznych. Jej ekspansywny rozwój spowodował uruchomienie działu metalowego, a innowacyjna wizja firmy zaowocowała stworzeniem jednej z najnowocześniejszych lakierni metalizacji próżniowej w kraju, co obecnie daje nam pozycję jednego z wiodących producentów akcesoriów do mebli tapicerowanych, produkującym nie tylko detale plastikowe, ale także szeroki zakres asortymentu z metalu i aluminium.

Ciągłe inwestycje w najnowocześniejsze rozwiązania techniczne, wprowadzana automatyzacja poszczególnych działów oraz zakupy maszyn światowych marek, zapewniają najwyższą jakość produkowanego asortymentu oraz świadczonych usług, co poświadczają posiadane przez nas certyfikaty jakościowe oraz niezawodność naszych wyrobów w użytkowaniu. Naszą myślą przewodnią jest nieustanne poszukiwanie i tworzenie rozwiązań dla różnych grup odbiorców, dając im tym samym możliwość rozwoju na rynku mebli tapicerowanych.

ZPTSz KatarzynkiPonad 20 letnie doświadczenie w branży oraz doskonała znajomość rynku, dzięki sprawnie funkcjonującym przedstawicielom handlowym wspartym wykwalifikowaną kadrą techniczno-konstrukcyjną pozwala nie tylko z wyprzedzeniem dostosowywać ofertę do zmieniających się gustów i oczekiwań klientów, ale także dzięki sąsiadującej z nami narzędziowni umożliwia szybkie uruchomienie produkcji seryjnej nowego produktu.

Nadrzędnym celem działalności firmy jest bowiem zapewnienie najwyższego poziomu obsługi naszych odbiorców przy zachowaniu krótkich terminów realizacji zamówień. W tym celu zapewniamy darmowe dostawy do naszych stałych klientów oraz transport na terenie całego kraju i za granicy, który nadzorowany jest przez profesjonalny zespół pracowników pozostający w ciągłym kontakcie z klientem zarówno przy wprowadzaniu nowych wdrożeń jak i bieżącej obsłudze.

Zapraszam do współpracy

Halina Błażejewic

Previous post ITS Sp. z o.o.
Next post TSH Tarczynski Dystrybutor i koordynator handlowy PIANEK PUR