63-611 Mroczeń ul. Pałacowa 3

tel. +48 62 782 91 32 tel. +48 62 782 91 34, fax +48 62 782 91 33, e-mail: biuro@firmakonarski.pl

www.firmakonarski.pl


O firmie

Nasza firma powstała w 1989 roku. Na początku był to malutki zakładzik szklarski zajmujący się głównie usługami, ale dzięki ciągłemu rozwojowi i inwestycjom przekształcił się w duży, profesjonalny zakład. Posiadamy nowoczesny park maszynowy, który pozwala na szybkie i profesjonalne wykonywanie obróbki szkła i luster. Na dzień dzisiejszy jesteśmy jednym z większych tego typu zakładów w kraju.

Używamy jedynie najwyższej jakości szkła i luster renomowanych, światowych firm. Zajmujemy się kompleksową obróbką szkła i luster. Na życzenie klienta zdobimy nasze wyroby listwami i kształtkami, wykonujemy witraże oraz piaskujemy określone wzory na szkle i lustrach. Jako nieliczni w Polsce zdobimy szkło metodą sitodruku UV.

 

Nasz obecny zakład F.W. KONARSKI

Dzięki ciągłemu rozwojowi jesteśmy wstanie sprostać wymaganiom większości klientów. Gotowe wyroby dowozimy do odbiorcy własnym transportem. Dla uatrakcyjnienia naszej produkcji staramy się wprowadzać różne nowości w zakresie zdobienia i wykończenia wyrobów. Współpracujemy z wieloma fabrykami mebli i producentami stolarki okienno-drzwiowej znanymi na polskim i zagranicznym rynku.

Nasza oferta:

Szkło i lustra

Witraże

Drzwi i przeszklenia

Kabiny szklane prysznicowe

Druk cyfrowy UV. Glass protection

Piaskowanie na szkle

Lakierowane szkło z połyskiem

Naszym hasłem jest zadowolenie klienta.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Previous post Pionier Pianki Sp. z o.o.
Next post Domagała Akcesoria Meblowe s.c.