62-025 Kostrzyn Wielkopolski ul. Polna 1a,

tel. 61 897 04 80 fax 61 8970490 e-mail: biuro@pferdvsm.pl

www.pferdvsm.pl

www.pl.pferd.com 

O firmie

Firma PFERD-VSM Sp. z o.o. mieści się w Kostrzynie Wielkopolskim , jest spółką joint-venture z kapitałem niemieckim. Na rynku polskim jesteśmy bezpośrednim przedstawicielem firm August Rüggeberg GmbH & Co. KG PFERD-Werkzeuge siedzibą w Marienheide oraz Vereinigte Schmirgel – und Maschinen-Fabriken AG VSM z siedzibą w Hanowerze.

Specjalizujemy się w sprzedaży narzędzi i materiałów ściernych, nasza oferta obejmuje szeroki program produktów, od szlifu zgrubnego, po dokładne polerowanie oraz cięcie materiałów. Narzędzia oferowane przez nas stosowane są wszędzie tam, gdzie stawia się najwyższe wymagania co do wydajności oraz wyników pracy.

Dysponujemy fachowym i indywidualnym doradztwem technicznym, które pomoże użytkownikom narzędzi w znalezieniu optymalnych rozwiązań nawet najtrudniejszych zadań obróbczych.

Od początku istnienia firmy naszym priorytetem jest zadowolenie klienta z użytkowania naszych produktów oraz szybka i punktualna dostawa towaru.

Na rynku polskim działamy od 1997 roku, dzięki czemu możemy poszczycić się doświadczeniem w branży narzędziowej oraz szerokim gronem stałych, zadowolonych z naszych usług klientów.

Oferta firmy PFERD-VSM:

  • pilniki warsztatowe, pilniki do ostrzenia, tarniki (raszple), pilniki do prac precyzyjnych
  • piły, otwornice, wycinaki otworów i osprzęt
  • ściernice trzpieniowe
  • ściernice tarczowe do szlifowania i cięcia
  • narzędzia pilnikowe, ścierne z nasypem diamentowym i CBN
  • narzędzia do szlifowania i polerowania
  • szczotki
  • napędy narzędzi oraz ich serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
  • tarcze ścierne, tarcze fibrowe, ziarna ceramiczne, szlifierskie

Dane liczbowe oraz szczegóły struktury firmy są ważne. Dla nas. Ciebie zapewne bardziej interesuje to, który z naszych produktów spełni Twoje oczekiwania. Dlatego krótko i zwięźle przedstawiamy producenta narzędzi PFERD:

• August Rüggeberg GmbH & Co. KG PFERD-Werkzeuge   – producent  precyzyjnych narzędzi ściernych.
• Marienheide  – położone w zachodnich Niemczech jest centralną siedzibą dla administracji, logistyki, działu badań i rozwoju.
• Nowoczesne linie produkcyjne na całym świecie – Marienheide i Hermeskeil (Niemcy), Vitoria (Hiszpania), Milwaukee (USA), Johannesburg (RPA).
• Pięć przedstawicielstw i biuro dystrybucji w Niemczech oraz 20 spółek, powiązanych kapitałowo, na najważniejszych międzynarodowych rynkach.

Chcesz wiedzieć więcej o August Rüggeberg GmbH & Co. KG PFERD-Werkzeuge? Zajrzyj tutaj.


Pferd – usystematyzowany program (WZH22)

PFERD oferuje najwyższej jakości narzędzia do szlifowania, polerowania oraz napędy narzędzi w połączeniu z indywidualnym doradztwem, stanowiącym wsparcie dla użytkownika przy doborze optymalnego rozwiązania w zakresie obróbki powierzchni oraz cięcia materiałów.

Podręcznik narzędziowy WZH22 jest czymś więcej niż katalogiem. Przedstawia przekrój produktów firmy PFERD zarówno wraz z podstawowymi, jak i szerszymi technicznymi informacjami oraz zaleceniami, dotyczącymi wydajnego stosowania narzędzi.

Napędy narzędzi

Szczotki techniczne

Stacjonarne ściernice tarczowe do cięcia

Ściernice tarczowe do cięcia i zdzierania

Narzędzia z nasypem diamentowym i CBN

Narzędzia do szlifu dokładnego i polerowania

Ściernice trzpieniowe

Trzpienie frezarskie

Pilniki warsztatowe

OFERTA VSM
Możliwe, że nie masz zbyt wiele czasu, by wczytywać się w szczegółowe informacje o firmie, dlatego przedstawiamy kilka podstawowych faktów:• Vereinigte Schmirgel – und Maschinen-Fabriken VSM AG  – koncern zorientowany na produkcję najwyższej jakości materiałów ściernych w seriach High Tech oraz High Quality do obróbki powierzchni z metalu oraz drewna.
• Siedziba firmy zlokalizowana jest w stolicy Dolnej Saksonii, w Hanowerze.
• 140-letnie doświadczenie czyni koncern jednym z wiodących producentów materiałów ściernych.
• VSM aktywny jest na rynkach na całym świecie, m.in. w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Francji, Szwajcarii, Szwecji, na Węgrzech oraz w Polsce, docierając jednocześnie do partnerów eksportowych w 70 krajach świata.

Niemiecka jakość dla zastosowań na całym świecie

Produkty z serii High Tech z ziarnem kompaktowym, cyrkokorundowym oraz ziarna ceramicznego VSM®CERAMICS wyznaczają standardy w zastosowaniu materiałów ściernych.

Produkty z serii High Quality z uszlachetnionym korundem, węglikiem krzemu oraz włókniną szlifierską gwarantują stałą jakość i tworzą bazę asortymentu VSM.

VSM produkuje materiały ścierne na podłożu elastycznym do najróżniejszych operacji szlifierskich w szerokim obszarze zastosowania. Szczególnie specjalizuje się w bardzo zaawansowanych rozwiązaniach obróbczych na powierzchniach z metalu oraz drewna przemysłowego.

Gwarancją niezmiennie wysokiej jakości wyrobów VSM stanowią komponenty. Niezwykle istotne produkty wstępne jak materiał nośnika, łączenie z żywicy syntetycznej czy ziarno ścierne nie są zakupywane, lecz podlegając ciągłej kontroli działu kontroli VSM, produkowane na bazie pełnowartościowych surowców.

Seria High Tech

Seria High Quality

Produkty gotowe

Previous post Felder Group Polska Sp. z o.o.
Next post Gondek Sp. z o.o. Akcesoria meblowe | Zaślepki meblowe