62-025 Kostrzyn ul. Zbożowa 1

tel. 61 415 85 21, e-mail: info@stuermer-maszyny.pl

www.showroom.stuermer-maszyny.pl

www.stuermer-maszyny.pl

O firmie

Spółka Stürmer Maszyny powstała z myślą o klientach, którzy cenią sobie fachowość obsługi, wysoką jakość oferowanych produktów (maszyn do drewna i metalu) i w razie potrzeby rzetelny i szybki serwis.
Nasz zespół to ludzie z wieloletnim doświadczeniem zdobytym głównie w firmach niemieckich. Dzięki temu macie Państwo gwarancję, że jakość oferowanych przez nas produktów jak i usług stoi na najwyższym europejskim poziomie.

Jesteśmy jedynym przedstawicielem na Polskę niemieckiej firmy Stürmer Maschinen GmbH, która za naszą zachodnią granicą ceniona jest głównie za produkty najwyższej jakości jak i perfekcyjny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. W skład firmy Stürmer wchodzą następujące marki: OPTIMUM, METALLKRAFT, HOLZKRAFT, HOLZSTAR, AIRCRAFT, UNICRAFT, CLEANCRAFT. Dzięki temu wszyscy nasi klienci mają pewność, że nawet po kilku latach będą mieli dostęp do wszystkich części zamiennych.

Na naszej hali wystawowej w Kostrzynie, można obejrzeć produkty oferowane przez naszą firmę.

Centrum logistyczne
Na początku kwietnia 2014 r. rozpoczęło działalność nowe Centrum Logistyczne. Na liczącym ok. 50 000 m² terenie zakładu w Pettstadt koło Bambergu (15 km od głównej siedziby) powstało nowe Centrum Logistyczne w hali o powierzchni 20 000 m².
Był to kolejny kamień milowy w historii koncernu STÜRMER.

Z poważaniem

Previous post Autorobot – Strefa Sp. z o.o.
Next post Ergonome Sp. z o.o.