Technodrewno Sp. z o.o.

ul. Obornicka 229, 60-650 Poznań

tel/fax +48 61 847 34 50, kom +48 602 70 99 28

e-mail: biuro@technodrewno.pl

www.technodrewno.pl

Szanowni Państwo, W branży drzewnej pracuję od 1981 roku początkowo zajmując się szkutnictwem, a następnie szeroko pojętą technologią drewna. Od początku XX wieku mój Pradziadek, Dziadek i Ojciec parali się pracą w drewnie wykonując z niego szkuty, jachty, konstrukcje domów i meble. Moje doświadczenie w pracy jako Doradca Techniczny i Handlowiec sięga początku lat 90 i firmy Samstag Maszyny Polska gdzie zajmowałem się sprzedażą maszyn i technologii z rynku niemieckiego. Od 1996 roku byłem związany z producentami maszyn z Hiszpanii takimi jak CEHISA i INTOREX które wprowadziłem na rynek polski. Współpracuję również od kilkunastu lat z producentami maszyn z Włoch, Holandii i Słowenii.

Firma Technodrewno powstała na skutek podziału i specjalizacji. Mając do czynienia z firmami zajmującymi się produkcją wyrobów z drewna wciąż  poznawałem nowych producentów, nowe technologie i możliwości. Za pomocą Technodrewno chcę – wraz z moimi współpracownikami – służyć Państwu tym właśnie doświadczeniem i wiedzą.

Zapraszam do współpracy z moją firmą, dzięki której zyskacie Państwo nowe możliwości rozwoju, usprawnienie produkcji i obniżenia jej kosztów oraz poznacie technologie dzięki którym Wasze towary będą trwałe i piękne. Gwarantuję to!

Previous post CEHPOL Poznań Sp. z o.o.
Next post Ryś Sp. z o.o.