ul. Hawelańska 1, 61-625 Poznań

tel. +48 737 606 606, +48 507 857 717, e-mail: biuro@mebleteo.pl

www.mebleteo.pl

Meble TEO

Przez wiele lat sklep Mebleteo.pl nieustannie rozwijał się i poszerzał swój asortyment o coraz bardziej zróżnicowane produkty, aby jeszcze lepiej spełniać oczekiwania swoich Klientów. Obecnie nasza firma specjalizuje się w dystrybucji najwyższej jakości mebli biurowych i warsztatowych, mebli metalowych i medycznych oraz sejfów i zamków. Współpracujemy wyłącznie ze znanymi i renomowanymi producentami, takimi jak Malow, Assa Abloy, czy Euro-Locks.

 

Od momentu powstania sklepu Mebleteo.pl możemy mówić nie tylko o jego rozwoju, ale także o stale rosnącej popularności. Zaufało nam już wielu zadowolonych Klientów. Jednak nie tylko posiadamy bazę konsumentów, którzy nieustannie do nas wracają, ale także możemy pochwalić się zdobywaniem nowych kupujących, co jest dla nas najlepszą rekomendacją.

Nasz sklep jest w stanie zaopatrzyć firmy i biura w solidne krzesła, stoły i szafy biurowe, szpitale i gabinety lekarskie w łóżka szpitalne i fotele zabiegowe, a hale i magazyny w wózki i regały metalowe. Oferujemy szeroki asortyment mebli, dzięki którym można wyposażyć miejsca pracy, nauki i rozrywki. U nas znajdą Państwo kasy pancerne, szafy ubraniowe, stoły i ławki metalowe oraz wiele innych funkcjonalnych mebli, które są niezbędne w każdym przedsiębiorstwie.

Tym, co wyróżnia sklep Mebleteo.pl, jest profesjonalizm, indywidualne podejście do Klienta i świadczenie najwyższej jakości usług. Dystrybuujemy meble wyłącznie wiodących marek, które cechuje wysoka jakość, solidna konstrukcja i spełnianie norm unijnych dotyczących bezpieczeństwa użytkowania. Ważna jest dla nas satysfakcja kupującego, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas meble i zabezpieczenia urzeczywistniły oczekiwania naszych Klientów.

Nasz zespół tworzą ludzie z pasją, którzy doskonale znają się na tym, co robią, dbają o każdy szczegół oraz czuwają nad prawidłowym funkcjonowaniem sklepu Mebleteo.pl. Wierzymy, że wyspecjalizowana i profesjonalna kadra jest kluczem do sukcesu firmy, dlatego nasi pracownicy nieustannie się rozwijają i śledzą rynek, aby cały czas być na bieżąco.