62-020 Swarzędz ul. Wrzesińska 84,

tel. 503 765 380, 505 642 402, 508 797 645, e-mail: zamowienia@textoria.com.pl

www.textoria.com.pl


Textoria – hurtownia tkanin tapicerskich w Swarzędzu

Bez wątpienia to rodzaj użytych tkanin wpływa na estetykę zarówno mebli tapicerowanych, jak i całego pomieszczenia, w którym wspomniane meble się znajdują. Faktura oraz barwa materiału obiciowego, jak też jego harmonijne połączenie z innymi tkaninami tapicerskimi określają charakter wnętrza, nadając mu niepowtarzalny klimat.

Beautiful pillow on sofa decoration in living room interior

Textoria oznacza w języku łacińskim sztukę tkania. Inspiracja tą sztuką, estetyką oraz koncentracja na funkcjonalności i najwyższej jakości tkanin tapicerskich umożliwiła nam przygotowanie wyjątkowo interesującej oferty. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających projektantów wnętrz, producentów mebli, jak też Klientów indywidualnych przygotowaliśmy szeroki wybór tkanin tapicerskich w bogatej gamie kolorystycznej.

W branży tapicerskiej działamy od ponad dwudziestu lat. Przez ten okres nawiązaliśmy wiele przydatnych kontaktów biznesowych zarówno w Polsce, jak i za granicą, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować wyjątkowo korzystne ceny. Nieustannie współpracujemy również ze stylistami doskonale orientującymi się w bieżących trendach w świecie sztuki, mody oraz wyposażenia wnętrz. Połączenie ich wiedzy z naszą ciężką pracą wykonywaną na największych światowych targach tekstylnych i meblowych gwarantuje, że gotowe kolekcje tkanin tapicerskich są zawsze na czasie.

Zależy nam na najwyższej jakości proponowanych materiałów tapicerskich. Jest ona sprawdzana przez właściwie przeszkolonych kontrolerów monitorujących proces produkcji, a także gotowe wyroby. Co ważne, jako szanowany importer tkanin obiciowych współpracujemy tylko z renomowanymi producentami, którzy podobnie jak my dbają o jakość swoich wyrobów. To, co bez wątpliwości wyróżnia naszą firmę na rynku to między innymi:

ASORTYMENT

W dzisiejszych czasach możliwość wyboru jest koniecznością rynkową. Właśnie dlatego w przygotowanym asortymencie znajdziesz mnóstwo tkanin, różniących się od siebie fakturą, wzorem, czy gramaturą. Spośród stylowych kolekcji tkanin, jak np. FalconeOlimpicSafari lub Inari, na pewno wybierzesz materiał spełniający Twoje potrzeby. Posiadamy w ofercie także szereg unikalnych produktów – wykonanych przez nas i naszych dostawców.

JAKOŚĆ

Kryterium jakości jest dla nas kluczowe. Dlatego, zanim proponowane materiały meblowe trafią do sprzedaży, są wcześniej wielokrotnie sprawdzane. Tkanina tapicerska jest testowana pod względem zgodności ze standardami państwowymi, międzynarodowymi (GOST; ISO), jak również wewnętrznymi, nad którymi czuwa dział kontroli jakości. Dbamy o odpowiednie zabezpieczenie tkanin w drodze od producenta do magazynów, a następnie do Klientów.

SERWIS

Proponujemy kompleksową obsługę Klientów polegającą na produkcji wzorników, dostawie i rozładunku zamówionych tkanin tapicerskich. Nasza hurtownia tkanin obiciowych oferuje także usługę “odcięcia”, polegającą na przygotowaniu dla Klienta niezbędnej ilości tkaniny.

KOMPLEKSOWA OFERTA

Kompleksowa oferta to prawo rynku. Dzięki przygotowanemu, bogatemu asortymentowi jesteśmy w stanie współpracować zarówno z dużymi fabrykami mebli, firmami dystrybucyjnymi, jak i lokalnymi, mniejszymi zakładami meblowymi. Proponujemy szeroką gamę tkanin tapicerskich o różnorodnej strukturze, jak też kolorystyce.

Previous post Hurtownia Tarcicy i Okleiny – Mabor Sp. j.
Next post Karen-Pianki Zakład Produkcyjny